top of page

VKUD praeityje...

Pirmieji vaikų tarnystės žingsniai Lietuvoje buvo žengti 1992 metais. Tais metais Plateliuose įvyko vaikų darbuotojų mokymo kursai, kuriuose dėstė tarptautinės organizacijos Child Evangelism Fellowship® Europos direktorius Roy Harrison iš Šveicarijos ir Pabaltijo šalių koordinatorė Ulle Kaarik iš Estijos. Po to, bendradarbiaujant su Lietuvos krikščionišku fondu, Lietuvos vaikams buvo pradėtos siųsti pamokėlės apie Dievą. Daug vaikų skaitė Biblijos istorijas ir atsiųsdavo atsakymus į pamokėlių užduodamus klausimus.

2004 m. draugėn susibūrė kelios dešimtys krikščionių, supratusių, kad trūksta žinių ir priemonių, kaip ugdyti vaikus gyventi krikščionišką gyvenimą, kaip perduoti ateinančioms kartoms dvasines ir moralines vertybes. Tada buvo žengtas antrasis žingsnis – įsteigta visuomeninė organizacija Vaikų krikščioniško ugdymo draugija.

 

... dabar

Su meile vaikams ir atsidavimu Dievui draugijos etatiniai darbuotojai, savanoriai ir nariai siekia būti naudingi mūsų šalies visuomenei investuodami į ateities kartą – vaikus ir paauglius. Vieni leidžia metodinę literatūrą, knygeles vaikams, kiti susirašinėja su vaikais iš visos Lietuvos, treti rengia seminarus vaikų darbuotojams ir krikščionims tėvams, dar kiti tiesiogiai dirba su vaikais ir paaugliais dienos centruose, Biblijos klubuose, vaikų namuose, vasaros stovyklose.

 

... ir ateityje

Darbas su vaikais ir paaugliais niekada nebuvo toks aktualus ir gyvybiškai svarbus kaip šiandien. Toks jis bus ir artimiausioje ateityje. Mūsų vaikai yra pavojuje – fiziškai skriaudžiami, emociškai žeidžiami, dvasiškai apleisti ir socialiai atskirti. Kokio signalo dar reikia, kad suvoktume, jog vaikams būtinas mūsų dėmesys ir pagalba šiandien! VKUD tarnauja, kad išgelbėtų nors vieno vaiko gyvenimą.

IKIMOKIKLINUKAI

IKIMOKIKLINUKAI

MOKYMAI

MOKYMAI

KLUBAI VAIKAMS

KLUBAI VAIKAMS

PAŠTO DĖŽUTĖS KLUBAS

PAŠTO DĖŽUTĖS KLUBAS

ŠVENTĖS

ŠVENTĖS

PAAUGLIŲ KLUBAI

PAAUGLIŲ KLUBAI

LITERATŪRA

LITERATŪRA

STOVYKLOS

STOVYKLOS

bottom of page